صفحه اصلی پرسش و پاسخ تماس با ما ثبت نام

اساتید ریکی

استاد فريبا ديهيم

Oshee


    در سال 1974 ميلادی روانه انگلستان شدم. در مدرسه International School در Exter مدرسه بين المللی در اکستر. يکسال بعد به کالج هنر در فارنهام رفته در رشته طراحی سه بعدی بعد از آن مطالعه طب چينی و يوگا چتی - تاچی در کنار استاد عزيز پروفسور چی سو.

     حدود دو سال با استاد عزيز آقای کيت فيليپ در شياتسو در British School ماساژ و آناتومی با مدرک ITEC در سال 1993. در سال 1995 ريکی با استاد Derek Coker هر سه مرحله و مستر در مدت دوسال.


در سال 2000 ان ال پی با آقای گراهام ماريس در دو سال با مدرک استادی ان ال پی.


استاد فرحناز ديهيم


     از سن هفده سالگی جويای علوم برتر بودم. تجربه پرواز روح ، مديتيشن، يوگا، تای چی،NLP، ريكی اوسويی و ريكی كرونا را دارم. مديوم هستم ولي در حال حاضر تنها مراقبه زندگی ام ريكی است و بزرگترين تجربه ها را با ريكی لمس كرده ام.  در سال 2001 مرتبه استادی را در كشور انگلستان نزد استادم خانم فريبا ديهيم گرفتم و از سال 1996 ريكی را زير نظر ايشان كار كردم.

     چند سالی است ريكی را ( با سيستم ژاپنی و تبتی ) تدريس مي كنم و در كنار شاگردانم و همگام با آنها شاهد تجربيات زيبای آنها هستم. در حال حاضر ريكی اوسويی و ريكی كرونا را تدريس مي كنم.

      عضو  Reiki Healers & Teachers Society با شماره عضويت 0704309 هستم. ضمنا رجيستر استاد ويليام لی رند می باشم.
Register Number: UKM-05-027 Karuna Reiki

     جا دارد كه از خانم فريبا ديهيم استاد ريكی اوسويی ، خانم گلوريا چن استاد ريكی كرونا و جناب استاد حلت كه راه گشا و راهنمای من بودند تشكر كنم.


     در صورت نياز به اطلاعات بيشتر لطفا با شماره تلفن همراه : 09121221081 تماس بگيريد.

استاد مسعود رمش     مسعود رمش در سال 1341 در تهران بدنيا آمد، در سال 57 به خاطر تمايلات و علايق درونی به طريقت و هنرهای رزمی روی آورد و زير نظر اساتيد بزرگوار به کسب دانش و معرفت پرداخت. همچنين در زمينه های فرهنگی، بعنوان عضو هيئت تحريريه ماهنامه رزم آور مقالات متعددی را در باره چی گونگ، کونگ فو ترجمه و تاليف کرده اند. وی شناخت درمانگری را با چی گونگ و بالطبع در ادامه با طب سوزنی سپس با پرانيک هلينگ و در نهايت با ريکی پی گيری نمودند.


وی به خاطر کنجکاوی و تحقيق درباره روشهاي مختلف و نحوه تدريس ريکی و تکامل دانسته هايش با اساتيد بزرگوار ريکی ارتباط برقرار نموده و همسويی با سيستم آنها را آزمود و روش کاناليزه شدن آنها را بطور کلی با روش خود متفاوت يافتند. وی در طی جستجوهايش در رابطه با ريکی با استاد معظم خانم فرحناز ديهيم آشنا و در حاليکه سيستم آموزشی ايشان را منحصر بفرد شناختند، مجددا" از طريق ايشان همسو شده و استادی ريکی را دريافت نمودند.مسئوليت کليه تبليغات به عهده صاحبان آن ميباشد

محتوای سایتتشکر و قدردانی | دريافت مدتيشن ديهيم | گالری تصاویر | لینک های مرتبط
کلیه حقوق برای سایت ریکی اوسویی محفوظ می باشد طراحی و پشتیبانی توسط پارس پژوهان